O MNIE

Witam,

nazywam się Agnieszka Sawicka,

Od wielu lat moje życie skoncentrowane jest na górach – małych i dużych, w kraju i za granicą. Staram się spędzać w nich jak najwięcej czasu – zarówno zawodowo jak i prywatnie. Połączenie pasji z pracą daje mi poczucie prawdziwej satysfakcji.

przewodnik UIMLA

Wszystkie moje zainteresowania są z górami: wspinaczka, taternictwo jaskiniowe, rowery, canyoning czy alpinizm.

Góry i podróże są moją pierwszą pasją, drugą jest fotografowanie. Zdjęcia zamieszczone na tej stronie są w większości mojego autorstwa.

Z racji posiadanych uprawnień przewodnika tatrzańskiego III klasy, z największą przyjemnością podzielę się z Wami swoją wiedzą i radością z odkrywania wspaniałych gór, jakimi są Tatry, Pieniny czy Góry Słowacji.

Jako Międzynarodowy Przewodnik Górski UIMLA mam możliwość poprowadzenia trekkingu w każdym niemal zakątku świata. Latem najczęściej spotkać mnie można na Tour De Mont Blanc, w Dolomitach, Durmitorze czy górach Austrii. Zimą – w Ameryce Południowej 🙂

przewodnik tatrzański

Dzięki uprawnieniom pilota wycieczek natomiast, mogę połączyć funkcję pilota i przewodnika, dzięki czemu wycieczka może zacząć się już w Krakowie i zakończyć na terenie krain geograficzno – etnograficznych takich jak: Podhale, Spisz, Orawa, Liptów, a także na Słowacji.


UPRAWNIENIA:

MIĘDZYNARODOWY PRZEWODNIK GÓRSKI UIMLA – PL0148T UIMLAprzewodnik tatrzański

PRZEWODNIK TATRZAŃSKI III KLASY – PGT /16/08

– licencja Tatrzańskiego Parku Narodowego

– licencja Pienińskiego Parku Narodowego

PILOT WYCIECZEK

SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH WZROKOWO – Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego – Certyfikat nr 3/11/2011
Uniwersytet Warmińsko – Mazurski – mgr pedagogiki

tatry