O MNIE

Witam,

nazywam się Agnieszka Sawicka,

Od wielu lat moje życie skoncentrowane jest na górach – małych i dużych, w kraju i za granicą. Staram się spędzać w nich jak najwięcej czasu – zarówno zawodowo jak i prywatnie. Połączenie pasji z pracą daje mi poczucie prawdziwej satysfakcji.

dolomity brenta

Od dłuższego czasu odkrywam także uroki, jakie niesie ze sobą taternictwo jaskiniowe, wspinaczka powierzchniowa, canyoning oraz alpinizm.

 Góry i podróże są moją pierwszą pasją, drugą jest fotografowanie. Zdjęcia zamieszczone na tej stronie są w większości mojego autorstwa.

Z racji posiadanych uprawnień przewodnika tatrzańskiego III klasy, z największą przyjemnością podzielę się z Wami swoją wiedzą i radością z odkrywania wspaniałych gór, jakimi są Tatry i Pieniny. Natomiast uprawnienia Międzynarodowego Przewodnika Górskiego UIMLA dają nieograniczone możliwości organizacji i prowadzenia trekkingów praktycznie na całym świecie.

NIŻNE TATRY 11-15.11.15 (41)

Dzięki uprawnieniom pilota wycieczek natomiast, mogę połączyć funkcję pilota i przewodnika, dzięki czemu wycieczka może zacząć się już w Krakowie i zakończyć na terenie krain geograficzno – etnograficznych takich jak: Podhale, Spisz, Orawa, Liptów.


UPRAWNIENIA:

MIĘDZYNARODOWY PRZEWODNIK GÓRSKI UIMLA

PRZEWODNIK TATRZAŃSKI III KLASY – PGT /16/08

– licencja Tatrzańskiego Parku Narodowego

– licencja Pienińskiego Parku Narodowego

PILOT WYCIECZEK

SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH WZROKOWO – Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego – Certyfikat nr 3/11/2011
Uniwersytet Warmińsko – Mazurski – mgr pedagogiki