Witam,

nazywam się Agnieszka Sawicka,

Od wielu lat moje życie skoncentrowane jest na górach – małych i dużych, w kraju i za granicą. Staram się spędzać w nich jak najwięcej czasu, zarówno zawodowo jak i prywatnie. Połączenie pasji z pracą daje mi poczucie prawdziwej satysfakcji.

Wszystkie moje zainteresowania są z górami: wspinaczka, taternictwo jaskiniowe, rowery, canyoning czy alpinizm.

Góry i podróże są moją pierwszą pasją, drugą jest fotografowanie. Zdjęcia zamieszczone na tej stronie są w większości mojego autorstwa.

                                                                                                                                                           Z racji posiadanych uprawnień przewodnika tatrzańskiego III klasy, z największą przyjemnością podzielę się z Wami swoją wiedzą i radością z odkrywania wspaniałych gór, jakimi są Tatry, Pieniny czy Góry Słowacji.

Jako Międzynarodowy Przewodnik Górski UIMLA mam możliwość poprowadzenia trekkingu w każdym niemal zakątku świata. Latem najczęściej spotkać mnie można na Tour De Mont Blanc, w Dolomitach, Durmitorze czy górach Austrii. Zimą – w Ameryce Południowej czy Nepalu.

                                                                Dzięki uprawnieniom pilota wycieczek natomiast, mogę połączyć funkcję pilota i przewodnika, dzięki czemu wycieczka może zacząć się już w Krakowie i zakończyć na terenie krain geograficzno – etnograficznych takich jak: Podhale, Spisz, Orawa, Liptów, a także na Słowacji.


UPRAWNIENIA:

  • MIĘDZYNARODOWY PRZEWODNIK GÓRSKI UIMLA – PL0148T
  • PRZEWODNIK TATRZAŃSKI III KLASY – PGT /16/08

               – licencja Tatrzańskiego Parku Narodowego

              – licencja Pienińskiego Parku Narodowego

  • PILOT WYCIECZEK
  • SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH WZROKOWO – Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego – Certyfikat nr 3/11/2011
    Uniwersytet Warmińsko – Mazurski – mgr pedagogiki
Website is Protected by WordPress Protection from eDarpan.com.

error: Content is protected !!